Nawigacja

KONTAKT

 • Szkoła Podstawowa im. Władysława Syrokomli w Michałowie
  ul.Sienkiewicza 21
  16-050 Michałowo
 • 85 71 89 515

Statystyka

liczba odwiedzin: 790077

Poniedziałek 23.04.2018

Jeszcze więcej ...

Uczniowie klasy 3 gimnazjum sięgają po laury, zobacz więcej ...

Informujemy, że od dnia

30 kwietnia 2018 r. (poniedziałek) 

do 4 maja 2018 (piątek - włącznie)

w szkole nie będzie zajęć dydaktycznych.  Do szkoły przychodzimy w poniedziałek

7 maja 2018 r.


PODRĘCZNIKI


Wyniki na koniec roku 2016/2017

szkoła podstawowa --||-- gimnazjum

 


Przydatne LINKI

Aktualności

 •   Wycieczka do Warszawy - Obrazek 1 18 kwietnia 2018r. uczniowie klas III abc z wychowawczyniami p.H.Łuksza i p.D.Golak oraz rodzicami uczestniczyli w wycieczce do Warszawy, która w naszej szkole jest tradycją klas trzecich.
  Celem wycieczki było zwiedzenie zaplanowanych miejsc takich jak: Stadion Narodowy, Centrum Nauki Kopernik i Planetarium.
   
  Potężny Stadion Narodowy liczący 58 000 miejsc zrobił ogromne wrażenie na dzieciach, do tego wejście do szatni piłkarskiej i pomieszczeń relaksujących dla piłkarzy, prasowej sali konferencyjnej i punkt widokowy potęgowały zachwyt.
   
  W Centrum Nauki Kopernik dzieci miały dwa piętra do dyspozycji na samodzielne przeprowadzanie doświadczeń na interaktywnych wystawach, które były nie tylko nauką zjawisk przyrodniczych, ale też świetną zabawą.
     
  W Planetarium obejrzały 25 min. film w 3D pt. ,,Na skrzydłach marzeń”, dotyczący przebiegu ewolucji pojazdów powietrznych na przestrzeni wieków. Podczas oglądania piskom i krzykom nie było końca, tak bardzo dzieci to przeżywały.
   
  Ostatnim etapem wycieczki była kolacja w McDonald”s, która zawsze jest punktem obowiązkowym. Do Michałowa dzieci wjeżdżały ok.22.30 śpiewając karaoke piosenkę disco polo, którą wymusiły na naszej miłej pilotce p.Joasi.
   
  Dziękujemy serdecznie zespołowi Biura Podróży oraz rodzicom za zaangażowanie i pomoc w przeprowadzeniu udanej wycieczki. 

 •     Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu Jajko malowane za bardzo licznych udział. Otrzymaliśmy ponad 50 prac, a jedna ładniejsza od drugiej. Kreatywność naszych uczniów szła w parze z dbałością o każdy szczgół. Dzisiaj komisja konkursowa wyłoniła zwycięskie prace.Gratulujemy!

  Elżbieta Trochimczyk

  Jajko malowane - Obrazek 1 Jajko malowane - Obrazek 2

   

 •      Wolontariusze z naszej szkoły we współpracy z wolontariatem Zespołu Szkół w Michałowie oraz wolontariuszami z ANAWOJ włączyli się w Kwestowanie na rzecz Hospicjum Proroka Eliasza. Kwestowaliśmy na ulicach naszego miasta. Mieszkańcy licznie wzięli udział, za co serdecznie dziękujemy. Poza ofiarnością spotkaliśmy się  z zainteresowaniem i ogromną życzliwością. Razem możemy więcej.

  Elżbieta Trochimczyk

  Pola Nadziei - Obrazek 1

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Władysława Syrokomli w Michałowie
  ul.Sienkiewicza 21
  16-050 Michałowo
 • 85 71 89 515

Galeria zdjęć