Nawigacja

KONTAKT

 • Szkoła Podstawowa im. Władysława Syrokomli w Michałowie
  ul.Sienkiewicza 21
  16-050 Michałowo
 • 85 71 89 515

Statystyka

liczba odwiedzin: 632770

Poniedziałek 23.10.2017

Jeszcze więcej ...

Informacja dla rodziców: Program_dla_szkol


PODRĘCZNIKI


Wyniki na koniec roku 2016/2017

szkoła podstawowa --||-- gimnazjum

 


Poczta w domenie spmich.pl


Przydatne LINKI

Aktualności

 •      11 października 2017r. uczniowie klas III a,b,c wraz z wychowawczyniami odwiedzili Domek Baby Jagi. Dojazd mieliśmy trochę utrudniony, ale po przyjeździe ukazał się nam wspaniały widok - dworek i piernikowy domek Baby Jagi w pięknym o tej porze roku lesie. Dzieci obejrzały znaną z bajki aranżację domku, mogły wejść do wnętrza pieca, wypróbować swoich mocy magicznych oraz otrzymały czarodziejski kamień spełniający życzenia. W dworku odbyły się warsztaty plastyczne, podczas których zapoznano nas z recepturą wyrobu pierników, a następnie wszyscy otrzymali gipsowe pierniczki, które w artystyczny sposób dekorowali "lukrem" z farby. Efekt jest świetny - wyglądają jak prawdziwe! Po zajęciach chętni wypróbowywali swoich umiejętności w celowaniu - strzelali piłeczką do tarczy z ogromnej procy.

 •    16 października 2017r. w klasie IIa i klasach trzecich odbyły się warsztaty ,,Między zabawą a zdrowiem” zorganizowane przez Fundację ,,Zdrowe kieszonkowe”, a współfinansowane przez Urząd Marszałkowski.
     Zajęcia prowadziła dietetyk p.Marta Szołwińska, która uświadamiała dzieci jak ważne jest zdrowe odżywianie w codziennym  życiu.     Na początku dzieci otrzymały zadanie ułożenia puzzli, efektem czego była piramida żywieniowa. Po wspólnym omówieniu symboli piramidy, pani przedstawiła 10 zasad zdrowego żywienia dla dzieci. Dzieci są świadome tego co jest zdrowe, a co nie, ale postępują różnie. Na zakończenie zajęć obiecywały przestrzegać zasad zdrowego odżywiania. W nagrodę otrzymały zakładki i broszurki z zasadami zdrowego odżywiania i pysznymi przepisami.

 • 13.10.2017 r., w przededniu Dnia Edukacji Narodowej,  w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Michałowie  odbyła się uroczysta akademia. Święto to obchodzone jest w rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, utworzonej właśnie 14 października 1773 roku z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego.

      W obchodach uroczystości w naszej szkole wzięli udział  uczniowie, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz  zaproszeni goście.

     Samorząd Uczniowski pod kierunkiem  pani Elżbiety Mackiewicz  i pani Justyny Kuźma piosenką i słowem uświetnił ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli i pracowników administracji i obsługi. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud , poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków.

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Władysława Syrokomli w Michałowie
  ul.Sienkiewicza 21
  16-050 Michałowo
 • 85 71 89 515

Galeria zdjęć