Nawigacja

 • Spotkanie z pisarką

  17 maja 2017 roku w Gminnej Bibliotece w Michałowie białostocka pisarka Katarzyna Janowicz -Timofiejew, autorka takich książek jak:
  •„Jak babcia Ada czytała wiersze”
  •„Gwiazdka Antosia”
  •„Opowieści Gawrona”
  •„Albertynka”
  •„Azorek”
  •„Bajka nie tylko dla blondynek”
     W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klIIa i IIIc wraz z wychowawczyniami P. H. Łuksza i P. A. Bogdanowicz oraz bibliotekarką P. A. Chołołowicz.
     Podczas spotkania dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały historyjek czytanych przez pisarkę. Chętnie z nią rozmawiały. Zadawały wiele pytań związanych z jej życiem oraz z jej książkami wydawanymi przez wydawnictwo Niebieska Mrówka, które oferuje książki z zakresu terapii logopedycznej oraz publikacje literackie opisujące różne przygody małych bohaterów, towarzyszących im zwierząt, zawsze w otoczeniu zmieniającej się nieustająco przyrody. 
     Na zakończenie spotkania chętne dzieci kupiły książeczki napisane przez panią Katarzyną Janowicz-Timofiejew i ustawiły się w kolejce po jej autograf.
    Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze dziecięcego zaciekawienia. Niewątpliwie pobudziło wyobraźnię uczniów i dostarczyło im wiele radości.
    Serdecznie dziękujemy kierownictwu Biblioteki Gminnej za zorganizowanie spotkania.

  Anna Bogdanowicz

 • Wizyta w Straży Pożarnej

       We wtorek 9 maja uczniowie klasy IId i IIIc wraz z wychowawcami udali się do straży pożarnej w Michałowie. Dzieci złożyły strażakom życzenia z okazji ich święta. Następnie strażacy zaprezentowali sprzęt, który używają do swojej pracy. Chetnie również odpowiadali na pytania zadawane przez uczniów. Miłym akcentem na koniec był słodki poczęstunek przygotowany przez gospodarzy spotkania. Serdecznie dziękujemy.

                                                                                                       J. Romańczuk, A. Bogdanowicz

 • Dzień Rodziny

       15 maja 2017 r. w Gminnym Zespole Szkół po raz kolejny odbył się Dzień Rodziny.
  W piękny słoneczny dzień na placu przed szkołą spotkali się przedstawiciele władz miasta, rodzice, nauczyciele i uczniowie.

  Nauczyciele wspólnie z rodzicami przygotowali wiele atrakcji m.in. występ iluzjonisty, zgaduj-zgadule, zabawy integracyjne. Można było również spróbować pysznych wypieków przygotowanych przez mamy uczniów. Wielkim przeżyciem na koniec imprezy był zimny „prysznic” zorganizowany przez strażaków. Niezapomnianych wrażeń dostarczyły instytucje zawsze wspierające szkołę: GOK, Nadleśnictwo Żednia, CPL Sokole, Straż Pożarna, Straż Graniczna, Policja, Rada Rodziców.

  Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, sponsorom, ludziom dobrej woli, którzy przyczynili się do uatrakcyjnienia rodzinnego spotkania, a szczególnie właścicielom sklepów: Lewiatan (Agnieszce i Grzegorzowi Grzegorczukom), Arhelan, Prim oraz państwu Mirosławie i Michałowi Jarockim z piekarni „Maja”.

  Krystyna Kaczmarek, Alina Żakiewicz

 • Dzień Bibliotekarza i Bibliotek

       Uczniowie klas 0-III wraz z wychowawczyniami  Gminnego Zespołu Szkół w Michałowie złożyli życzenia i odśpiewali gromkie sto lat naszym Paniom Bibliotekarkom z okazji ich Święta. Życzyli wielu ciekawych inicjatyw popularyzujących książkę i czytelnictwo. Niech to Święto będzie okazją do podkreślenia Waszej roli, zaangażowania i wysiłku, jaki wkładacie dla zapewnienia możliwości  korzystania z szeroko rozumianej oferty kulturalnej- powiedzieli uczniowie.

  Helena Łuksza

 • Pasowanie na rycerzy książek

      W naszej szkole pasowanie uczniów klas pierwszych na rycerzy książek na stałe wpisało się do kalendarza uroczystości bibliotecznych. Odbywa się ono w II semestrze, kiedy uczniowie znają już cały alfabet. Karty czytelników zakładane są  wcześniej, gdyż dzieci chętnie wypożyczają książki, próbując samodzielnie czytać lub biorąc udział w konkursie „Rodzice czytają – dzieci opowiadają”.
         W tym roku uroczystość miała miejsce 9 maja. Zaproszeniem na zajęcia było wysłuchanie piosenki „Witajcie w naszej bajce”. Pierwszaki rozwiązywały zagadki bajkowe, rozpoznawały (po pieczątce), które książki są ze szkolnej biblioteki, popisały się znajomością alfabetu i umiejętnością czytania. Wspólnie ustaliliśmy czego „nie lubią książki” i w jaki sposób należy je szanować. Uczniowie I klasy złożyli książkom przyrzeczenie, że będą o nie dbali, szanowali je i nie dadzą zrobić im krzywdy. Kulminacyjnym punktem było uroczyste pasowanie zaczarowanym, bajkowym mieczem na rycerzy. Na pamiątkę spotkania pierwszoklasiści otrzymali od bibliotekarki pamiątkowy dyplom oraz kolorowe zakładki. Mamy nadzieję, że często będą odwiedzać bibliotekę.

                                                                     nauczyciel bibliotekarz Anna Chołołowicz

 • „ Bajki dla małych i dużych"

      Dnia 8 maja 2017 r. w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski, w którym wzięli udział uczniowie  klas IV- VI szkoły podstawowej oraz I-III gimnazjum. Uczestnicy zaprezentowali bajki Ignacego Krasickiego, Aleksandra Fredry i Adama Mickiewicza. Cele konkursu to:

  - popularyzowanie twórczości polskich poetów,
  - upowszechnianie wśród dzieci i młodzieży kultury żywego słowa,
  - doskonalenie zdolności recytatorskich,
  - prezentacja umiejętności uczniów,
  - uczenie rywalizacji w przyjaznej atmosferze.

   Po wysłuchaniu recytacji komisja wyłoniła zwycięzców konkursu.                                          

  Szkoła Podstawowa:
  I miejsce- Dagmara Krawczuk kl. IV b i Anna Kaczmarek kl. IV c
  II miejsce- Aleksandra Kasperowicz kl. IV c
  III miejsce- Magdalena Drozdowska kl. IV b i Piotr Bancarewicz kl. V c
  Gimnazjum:
  I miejsce- Klaudia Sikorska kl. III a
  II miejsce- Ewa Balcerzak kl. I b

  Nad przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie: Irena Kardasz, Krystyna Kaczmarek, Iwona Anchim

  Irena Kardasz

 • Mam Talent

      W dniu 28.04.2017 roku odbyły się w harcówce  eliminacje do szkolnego konkursu „Mam talent”.
  Jury w składzie: pani Dyrektor Wioletta Gryko, pani Dorota Ostaszewska oraz pani Anna Rasiuk przesłuchało ponad  30 uczestników z klas 0- VI  Szkoły Podstawowej.

  Uczestnicy eliminacji:
  Michał Świerżewski, Wiktoria Buwaj, Ewa Gwoździej, Anna Tomczuk, Hania Gryko, Róża Uścinowicz, Daria Aksiucik, Gabrysia Dąbrowska, Laura Mozolewska, Eryka Ivanova, Oliwia Wilińska, Karolina Kazberuk, Tomek Kalinowski, Oliwia Kozioł, Justyna Korkuz, Lena Pelc, Tosia Jaworska, Daria Sakowicz, Natalia Polańska, Malwina Banasiuk, Ewa Trochimczyk, Monika Karpiuk, Bartłomiej Worona, Jesika Waśko, Nikola Zastocka, Hanna Wojciechowska, Oksana Jurczuk, Julia Rudnik, Martyna Kalinowska, Oliwia Leszczuk, Daria Dobosz, Dominika Sikorska, Dawid Gryko.

  Dzieci śpiewały, recytowały, tańczyły ,skakały przez skakankę i kręciły hula hop .Wszyscy obecni uczniowie byli zachwyceni umiejętnościami wykonawców. Po każdym występie rozbrzmiewały głośne brawa.

  Po burzliwych obradach - ze względu na bardzo wyrównany poziom - jury postanowiło dopuścić do Wielkiego Finału Konkursu „ Mam talent” następujące osoby/zespoły:

  Klasa 0-III
  W. Buwaj, M. Świerzewski, E. Gwoździej 0b- recytacja
  H. Gryko  I a- hula hop
  R. Uścinowicz  II b - śpiew
  L. Pelc II d- śpiew
  T. Jaworska III a - śpiew
  T. Kalinowski III b,  K. Kazberuk II d - taniec
  E. Trochimczyk III b - śpiew
  B. Worona III c -recytacja
  N. Zastocka III c - śpiew

  Klasa IV-VI
  O. Jurczuk  IV c -taniec
  J. Rudnik  V a - taniec
  M. Kalinowska V b - śpiew
  O. Leszczuk, D. Dobosz VI a -śpiew
  D. Sikorska VI a - śpiew
  D. Gryko VI b -śpiew 

     Uczestnikom biorącym udział w konkursie dziękujemy za przygotowanie się, liczny udział, a także świetne pomysły na prezentację swoich talentów. Osoby/zespoły, które awansowały do kolejnego etapu zapraszamy na Wielki Finał - który odbędzie się  pod koniec maja :) Wszystkim Gratulujemy!!!  

  Opiekun Samorządu Aneta Łapińska

 • Powrót do krainy baśni

      24.04.2017r. uczniowie klas 0-III wzięli udział w spektaklu pt. „Powrót do krainy baśni”,  przygotowanym przez aktorów ze Słupska. Aktorzy zabrali nas w barwny świat bajek i fantazji. Ciekawa sceneria, żywiołowa akcja, treść z morałem i wesołe piosenki to tylko niektóre atuty tego przedstawienia. Dzieci z wielkim zainteresowaniem obejrzały spektakl, a na koniec nagrodziły aktorów gromkimi brawami.

  Wanda Barszczewska

   

 • Wyniki Stypendiady Wczesnoszkolnej

      Pod koniec marca 2017r. otrzymaliśmy wyniki Ogólnopolskiego Projektu Stypendialnego ,, Stypendiada Wczesnoszkolna” dla uczniów klas II-III, którzy przystąpili do konkursów w dniach 05-12 grudnia 2016r.

  Konkurs czytelniczy ,,Abecadło”:
  Finaliści: Agnieszka Gryko kl.IId, Adam Konończuk kl.IIId
  Etap szkolny:
  I miejsce: D. Sakowicz kl.IIa, D. Siekierko kl.IIIa
  II miejsce: D. Bołtryk kl.IIa, M. Wawreniuk kl.IIa, G. Dąbrowska kl.IIc, T.Kalinowski kl.IIIb
  III miejsce: G. Tomala kl.IIb, R. Uścinowicz kl.IIb, K. Kazberuk kl.IId, N. Zastocka kl.IIIc

  Konkurs ortograficzny ,,Ortografek”:
  Finalista: Kacper Zasim kl. IIIa
  Etap szkolny:
  I miejsce: G. Dąbrowska kl. IIc, A. Konończuk kl.IIId
  II miejsce: D. Sakowicz kl.IIa, D. Siekierko kl.IIIa
  III miejsce: M. Wawreniuk kl.IIa, N. Zastocka kl.IIa, O. Tarasewicz kl.IIId

  Konkurs matematyczny ,,Plusik”:
  Etap szkolny:
  I miejsce: Ł. Wieliczko kl.IIa, J. Gąsowski kl.IIIa
  II miejsce: M. Wawreniuk kl.IIa, N. Kondratowicz kl.IId, D. Nowik kl.IId, A. Konończuk kl.IIId, D. Siekierko kl.IIIa, T. Kalinowski kl.IIIa
  III miejsce: D. Aksiucik kl.IIb, J. Trojanowicz kl.IId, J. Polański kl.IIIa,M. Tomaszewska kl.IIIc, O. Tarasewicz kl.IIId, Z. Gryko kl.IIId

  Konkurs plastyczny ,,Plastuś”
  Laureat: Grzegorz Choruży kl. IIIc
  Finaliści: Adrian Wepa kl.IIc, Paweł Ostaszewski kl.IIIc, Franciszek Gryko kl.IIIa

  Etap szkolny:
  I miejsce: G. Wepa kl.IIc, B. Worona kl.IIIc
  II miejsce: H. Puczyński kl.IId, E. Trochimczyk kl.IIIb, A. Konończuk kl.IIId
  III miejsce: M. Ostrowiecki kl. kl.IIc, D. Nowik kl.IId, J. Korkuz kl.IId, M. Tomaszewska kl.IIIc

  Gratulujemy laureatowi i finalistom oraz uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki . Życzymy dalszych sukcesów na szczeblu ogólnopolskim.

  Koordynatorzy konkursu: D. Golak, A. Bogdanowicz

 • Spotkanie z farmaceutą

     7 kwietnia 2017r. uczniowie klasy IIIc pod opieką wychowawczyni p. A. Bogdanowicz oraz praktykantki p. Agnieszki Karpiuk udali się na wycieczkę do apteki „Nova”. Już w drzwiach zostali mile przyjęci przez p. Bogumiłę Samsonowicz. Uczniowie zwiedzili pomieszczenia apteki oraz zapoznali się z pracą farmaceuty. Poznali leki, kosmetyki, artykuły higieniczne, które można kupić z receptą lub bez niej. Najciekawszym pomieszczeniem było miejsce wykonywania przez farmaceutę leków z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń. Uczniowie zadali wiele pytań dotyczących pracy farmaceuty, na które p. Bogumiła bardzo szczegółowo odpowiadała. Wychodząc z apteki każdy uczeń otrzymał reklamówkę z upominkami, za które serdecznie dziękujemy p. Bogumile Samsonowicz.

  Anna Bogdanowicz

 • Sprawozdanie z Wyborów Książek

     W ramach działań promujących czytelnictwo 29 marca 2017 r. w naszej szkole odbyły się Wybory Książek! Poprzedzone one zostały lekcjami bibliotecznymi w klasach na temat znaczenia czytania w życiu człowieka oraz ważności trafnego doboru literatury do czytania.
      Każdy uczeń i nauczyciel Gminnego Zespołu Szkół w Michałowie mógł wskazać dowolną książkę o interesującej go tematyce lub potrzebnej w procesie dydaktyczno-wychowawczym. Dzięki życzliwości i pomocy nauczycieli języka polskiego uczących w poszczególnych klasach oraz wychowawców klas w głosowaniu wzięło udział 393 uczniów czyli aż ponad 90% wszystkich uczących się w naszej szkole. Uczniowie oddawali swoje głosy w czasie lekcji języka polskiego lub godzin z wychowawcą. Dzięki pomocy członków Samorządu Uczniowskiego wszystkie głosy zostały policzone a tytuły spisane.
      Proponowane przez głosujących tytuły zostaną (w miarę możliwości) zakupione z dotacji z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

  opiekun wyborów  Anna Kazberuk

 • Warsztaty plastyczne

  29 marca 2017r. uczniowie klasy II a i III c uczestniczyli w warsztatach plastycznych w Centrum Produktu Lokalnego w Sokolu. Wykonywali bardzo ciekawe prace z papieru czerpanego z motywem wielkanocnym pod kierunkiem pani Gosi Tarasewicz. Nowym doświadczeniem okazały się prace z gliny w kształcie jajka ozdabiane kolorowym szkłem. Następnie instruktor pan Mariusz wypali je w specjalnym piecu i powstaną piękne kolorowe ozdoby. Był to niezwykle interesujący i pracowity wyjazd. Każdy uczestnik pracował z zaangażowaniem zdobywając kolejne umiejętności. Serdecznie dziękujemy instruktorom oraz rodzicom za pomoc w opiece nad uczniami.

   Helena Łuksza, Anna Bogdanowicz

 • Akcja „Podziel się książką”

       W ramach działań promujących czytelnictwo zorganizowałam wśród naszych uczniów i nauczycieli zbiórkę używanych książek. Na skutek pożaru, wszystkie zbiory uległy tam zniszczeniu i skierowano prośbę o pomoc w odbudowaniu księgozbioru. Moja akcja spotkała się z dużym odzewem, zebraliśmy sporą liczbę książek dla młodzieży i dorosłych. Wszystkie podarowane woluminy 10 marca 2017 r. zostały wysłane do Cieszyna, a w zamian otrzymaliśmy piękne podziękowanie. Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim uczestniczącym w akcji!

  bibliotekarz mgr Anna Kazberuk

 • Wycieczka do Supraśla

     23.03.2017r.na zaproszenie Starostwa Powiatowego w Białymstoku uczniowie klas czwartych Gminnego Zespołu Szkół w Michałowie wzięli udział w bezpłatnych warsztatach przyrodniczych. Zajęcia odbyły się w Punkcie Usług Turystycznych ,,Bukowisko” w Supraślu w ramach obchodów Światowego Dnia Meteorologii. W tym roku dzień ten był obchodzony pod hasłem ,, Zrozumieć chmury”. Zajęcia przeprowadził pan Maciej Maciejewski -synoptyk, meteorolog , który pracuje w Biurze Prognoz Meteorologicznych w Białymstoku. Najpierw przedstawił krótką prezentację multimedialną nt. ,,Chmury a prognozowanie pogody”, a później uczył tworzyć własne prognozy pogody na podstawie chmur.

    W tym dniu uczniowie zwiedzili też Muzeum Ikon w Supraślu. Z zainteresowaniem słuchali pani przewodnik, która pokazała w skrócie jak powstają ikony oraz opowiadała co poszczególna ikona oznacza.

    Na zakończenie wycieczki odbył się krótki spacer po Supraślu. Zwiedzaliśmy to urocze miasteczko z przewodnikiem z PUT ,,Bukowisko”. Pan przewodnik opowiadał i pokazywał zabytki Supraśla. Pokazał też unikatową roślinę, która rośnie tylko w Supraślu o nazwie lepiężnik biały.

     Pogoda dopisała. Dzień spędziliśmy ciekawie. Do szkoły wróciliśmy pełni wrażeń. Serdecznie dziękujemy za opiekę paniom: A. Bogdanowicz, A. Oziabło oraz K.Luszewskiej.

   

  Marta Wieremiejuk, Oksana Jurczuk, Julia Dąbrowska, Dawid Bancerewicz z kl.IVc oraz wych.Irena Miruć

   

 • Powitanie wiosny na wesoło

      21 marca obchodzimy Pierwszy Dzień Wiosny, zwany inaczej Dniem Wagarowicza. Uczniowie Szkoły podstawowej postanowili, nie iść za tradycją, a uczcić ten dzień bardzo radośnie. 

      W ramach konkursu Klasa na medal, chłopcy przebrali się za dziewczynki, a dziewczynki za chłopców. Zabawy było co niemiara, gdy na szkolnym korytarzu pojawiły się "nowe" koleżanki Adasia, Zuzia czy Sebastianka, oraz nowi koledzy: Olek, Dominik czy Janek. 

     Będziemy wesoło wspominać ten dzień! 

  Anna Malesińska

 • Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

  We czwartek 16 marca bieżącego roku odbył się etap szkolny Międzynarodowego KonkursuKangur Matematyczny” organizowanego przez Kangourou Sans Frontières Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych.

  Brali  w nim udział uczniowie Naszej Szkoły oraz  Zespołu Szkół w Michałowie i Niepublicznego Gimnazjum w Michałowie. Ogólna liczba biorących udział uczniów osiągnęła 75,  co daje nam wysokie piąte miejsce w rejonie białostockim w liczbie uczestników.

  Nad prawidłowością przebiegu konkursu czuwała komisja w składzie: Dorota Golak, Irena Kulesza, Anna Bogdanowicz, Joanna Romańczuk, aktywnie wspomagała pani Alicja Smoleńska-Ziuzia.

  Wszystkim uczestnikom życzymy maksymalnych wyników punktowych i atrakcyjnego wyjazdu zagranicznego.

  Szkolny Koordynator Konkursu „Kangur Matematyczny”: Jan Bójko

 • Warsztaty plastyczne w CPL w Sokolu

      14.03.2017r. odbył się wyjazd klas V abc na warsztaty plastyczne w CPL w Sokolu.

  Uczniowie uczestniczyli w dwóch zajęciach warsztatowych:

  - Zdobienie pisanek metodą batiku

  - Papier czerpany motywem wielkanocnym

  Z etapami powstawania pisanek zapoznawała uczniów p. Małgorzata Tarasewicz. Uczniowie z zainteresowaniem przyglądali się tworzeniu pisanki, która powstawała w sprawnych rękach p. Gosi i mieniła się coraz to innym kolorem. Następnie każdy z uczestników miał okazję wykonać samodzielnie 3 pisanki, które na koniec zostały ocenione przez naszą panią instruktor.

  Z etapami powstawania papieru czerpanego zapoznała nas p. Natalia Wenclik Olszewska

  Każdy uczeń własnoręcznie tworzył papier z mokrej papki na specjalnym sitku i ozdabiał go wybranym z serwetki motywem wielkanocnym. Oba warsztaty były ciekawe i wzbogaciły nas o nowe doświadczenia i wiedzę .

           Wyjazd zorganizowała Elżbieta Januszkiewicz przy współpracy z D. Ostaszewską i p. J. Kuźma.

   

   

   

  Elżbieta Januszkiewicz

 • Okruchy VIa

      09.03.2017 r. uczniowe kl. VI A mieli ze zadanie napisać cztery okruchy, czyli krótkie wierszyki,które będą wyrażały własne odczucia, emocje i przemyślenia. Jest to najprostszy sposób, jak w krótkim czasie opanować język poezji. Uczniowie puścili wodze fantazji i napisali bardzo ciekawe utwory.

  1. Mała, drobna, niepozorna, a w środku, dojrzała inteligentna i oczytana.   D.D   
  2. Ręka ma pisze co serce dyktuje.   O.L                                                                 
  3. Na nudnej lekcji, uciekam myślami. Jestem w oddali.    M.M
  4. Patrząc przez okno, widzę mknące auta i ludzi spieszących się w codziennym wirze zdarzeń.    E.Ł
  5. Szkoła jest jak pegaz ulotna lecz piękna.    N.G
  6. W świecie kwadratów kółko spłonie na stosie.   W.D
  7. Taka mała ławka, a obok dwa krzesła.   W.D
  8. Księżyc wygląda na ciemne niebo, a słońce żegna dzień.  N.G
 • Księga wierszy uczniów klas 0-III

  W ramach projektu "Książka wszystko potrafi" uczniowie klas 0-III wzięli udział w szkolnym konkursie literacko-plastycznym pt. "Zima wierszem malowana". Zadaniem dzieci było napisanie wiersza o szeroko pojetej tematyce zimowej oraz narysowanie do niego ilustracji. Dostarczono bardzo dużo prac, z których wyłoniono następujących laureatów:

  Klasa 0a Maja Bójko
  Klasa 0b Wiktoria Buwaj
  Klasa Ia Piotr Szymusiuk
  Klasa IIa Kacper Subieta
  Klasa IIb Greta Tomala
  Klasa IIc Nikola Karakula
  Klasa IId Lena Pelc
  Klasa IIIa Stanisław Magnuszewski
  Klasa IIIc Grzegorz Bielenia
  Klasa IIId Małgorzata Ludwiczuk.

  Organizatorzy stworzyli księgę wierszy, którą można przeczytać w szkolnej czytelni.
  Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy laureatom!

  Joanna Romańczuk, Katarzyna Grodzka

 • „Adonis ma gościa”.

       8 marca uczniowie klasy Ia, IId, IIIb i IIId wyjeżdżali do Opery i Filharmoni Podlaskiej w Białymstoku na spektakl muzyczny pt. „Adonis ma gościa”. Adonis to papuga – ptak wychowany w klatce, który nie zna innej rzeczywistości, a jego życie pewnie dalej byłoby spokojne i bardzo ograniczone, gdyby nie wizyta pewnego gościa. Wrona – Węgiel, dla której najważniejszą wartością w życiu jest wolność, jest stworzeniem z innego świata. Początkowo ptaki zupełnie nie mogą się porozumieć, jednak później zostają najlepszymi przyjaciółmi. Okazuje się, że dopiero wspólna praca Adonisa i Węgla doprowadza do sukcesu. Sztuka ukazuje nam, że każdy z nas jest inny, każdy z nas może też pomóc drugiemu, aby wspólnie osiągać wielkie rzeczy.
      Uczniowie aktywnie brali udział w spektaklu, razem z aktorami śpiewali i tańczyli. Wszystkim przedstawienie bardzo się podobało.

  W.Barszczewska, A.Oziabło, D.Ostaszewska, J.Romańczuk

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • Gminny Zespół Szkół w Michałowie
  ul.Sienkiewicza 21
  16-050 Michałowo
 • 85 71 89 515

Galeria zdjęć