Nawigacja

Konkursy

ROK  SZKOLNY  2017/2018

Uwaga konkurs!

Cel i materiały Akademii Bezpiecznego Puchatka

ABP_-_Informacja_prasowa_2017.docx


Konkurs trwa do 30-11-2017 r.

 


 

Niżej sa dane archiwalne.

Konkurs plastyczno-literacko-fotograficzny

"Święta Bożego Narodzenia w moich oczach"

1. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas I – VI SP

2. Formy prac: /do wyboru/

  • praca plastyczna / format A4 lub A3/ - technika dowolna malarstwo, rysunek, grafika, collage oraz techniki mieszane i przyklejanych elementów takich jak np. tkanina, ziarna zbóż i inne.
  • praca literacka: wiersz lub opowiadanie – objętość dowolna / w opowiadaniu powinna zostać zachowana jego konstrukcja: wstęp, rozwinięcie i zakończenie/
  • praca fotograficzna – 2 zdjęcia /format 10x15/

3. Na odwrocie pracy należy umieścić czytelną informację z danymi autora.

4. Prace zostaną ocenione w 2 kategoriach wiekowych:  kl I- III i kl IV-VI.

5. Gotowe prace powinny być dostarczone do 16.01.2015 do szkolnej biblioteki GZS w Michałowie do p. Anny Kazberuk.

ZAPRASZAMY!

 

Laureaci wojewódzkiego konkursu plastycznego

"Najpiękniejsza Palma Wielkanocna" 2014

Kategoria kl. 0

I miejsce:

  • Aleksandra Aleksiejuk – 0a

II miejsce:

  • Marcin Burak – 0a

Kategoria kl. I

I miejsce:

  • Magdalena Grzegorczuk - Ib,
  • Jakub Trusewicz – Ib

II miejsce:

  • Monika Rybińska – Ia,
  • Karolina Grzegorczuk – Ib

III miejsce:

  • Patryk Kalinowski – Ib

Wyróżnienie:

  • Wiktoria Koronkiewicz – Ia

Kategoria kl.II

I miejsce:

  • Krzysztof Jegorow – IIb,
  • Jakub Zięciak – IIb

II miejsce:

  • Maciej Charyło – IIa,
  • Piotr Bancarewicz – IIa

III miejsce:

  • Michał Charyło – kl.IIa

Kategoria kl.III

I miejsce:

  • Kamil Korkuz - kl. IIIa,
  • Aleksandra Rakowicz – kl.IIIa

II miejsce:

  • Emilia Ławreszuk – kl. IIIa,
  • Michał Trusewicz – kl. IIIb

III miejsce:

  • Eliza Kropiwnicka – kl. IIIb

 

Nagrody zespołowe:

I miejsce:

  • kl. IIIb,
  • świetlica kl. I.,
  • świetlica kl. III, IV

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

A. Bogdanowicz, A. Owsiejczuk

 

WYNIKI

Wojewódzki Konkurs kolęd i pastorałek „Zaśpiewajmy Kolędę Jezusowi” 27.01.2014

  • Natalia Aleksiejuk zajęła I miejsce

 

Konkurs piosenki „Piosenki pokolenia naszych rodziców”

  • Natalia Aleksiejuk otrzymała  wyróżnienie

Gratulujemy!

 

XXIV  Konkurs na opowiadanie olimpijskie im. Jana Parandowskiego

  1.   Przygotuj swój autorski tekst !

 

Więcej o konkursie dowiesz się klikając tutaj .

WYNIKI

OGÓLNOPOLSKIEJ  OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS – MATEMATYKA.PLUS

  1. Adrian Daniluk  kl III b – laureat I stopnia 96p/100p
  2. Kacper Hajduk kl VI b -  laureat II stopnia 92p/100p
  3. Bartosz Szarejko kl VI a - laureat III stopnia 88p/100p
  4. Magdalena Matys kl III a - laureatka IV stopnia 84p/100p
  5. Ignacy Kaczmarek kl VI b - laureat IV stopnia  84p/100p
  6. Łukasz Anchim kl IV a - laureat V stopnia 80p/100p

Gratulujemy!

Organizatorzy: A.Bogdanowicz, J.Bójko, A.Smoleńska - Ziuzia

Konkurs plastyczny - "Bezpieczna droga do szkoły"

W ramach Programu Profilaktyki i Bezpieczeństwa w klasach 0 – III szkoły podstawowej 11.XI.2013r.odbyły się spotkania z pracownikiem Komisariatu Policji w Michałowie -  starszym aspirantem Grzegorzem Bazylukiem n.t bezpiecznej drogi do szkoły.  

W trakcie spotkań ogłoszono konkurs plastyczny „Bezpieczna droga do szkoły”. Celem konkursu było popularyzowanie wiedzy na temat bezpiecznego poruszania się po drogach, zasad zachowania w trakcie spotkania z osobami nieznajomymi oraz w czasie ataku psa.

W konkursie wzięło udział 66 uczniów. Komisja w składzie: W.Gryko, D.Ostaszewska, A.Bogdanowicz, G.Bazyluk wyłoniła najlepsze prace, nagrodzono następujących uczniów:

Klasy 0:

  • Antonina Jaworska kl.0a  – I miejsce,
  • Aleksandra Aleksiejuk  kl.0a – II miejsce,
  • Kacper Zasim  kl.0a - III miejsce,
  • Daria Ciwoniuk kl.0a, Wiktoria Matys kl.0b - wyróżnienia

 

Klasy I:

  • Gabriel Borek kl. Ib – I miejsce,
  • Magda Drozdowska i Marta Drozdowska kl. Ib – II miejsce,
  • Maciej Kasperowicz kl. Ia, Dawid Waśko kl. Ib, Milena Brumem kl. Ia – wyróżnienia.

 

Klasy II:

  • Michał Jurczuk kl.IIa – I miejsce,
  • Tomasz Matys kl. IIb – II miejsce,
  • Wiktoria Gościk kl. IIb – III miejsce,
  • Zuzanna Ancipiuk kl. IIa, Magdalena Bołtryk kl. IIa - wyróżnienia

 

Klasy III:

  • Oliwia Leszczuk kl.IIIa – I miejsce,
  • Dawid Bołtryk kl.IIIa – II miejsce,
  • Adrian Daniluk kl.IIIb – III miejsce,
  • Michał Tarasewicz kl.IIIb, Kamil Korkuz kl.IIIa – wyróżnienia.

                                                                                        

Organizatorzy: A.Bogdanowicz, D.Ostaszewska


OGÓLNOPOLSKA  OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS – MATEMATYKA.PLUS

Dnia 8 listopada 2013r w naszej szkole odbyła się OGÓLNOPOLSKA  OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS – MATEMATYKA.PLUS. Wzięło w niej udział 23 uczniów z klas II – VI szkoły podstawowej.

Przez 60 min uczniowie zmagali się z zadaniami matematycznymi na poszczególnych poziomach. Nad sprawnym przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie: A. Bogdanowicz i A. Smoleńska – Ziuzia

Wyniki konkursu będą ogłoszone dopiero w styczniu. Będziemy czekać na nie z niecierpliwością.

Tekst:  Alicja Smoleńska - Ziuzia

Szkolny Konkurs Poetycki

na wiersz o patronie Szkoły Podstawowej w Michałowie

Prace należy składać do pani Tamary Durek do 25 września 2013 roku.

Regulamin konkursu czytaj dalej...


25.09.2013 r. w szkolnym konkursie "Co wiem o patronie Szkoły Podstawowej w Michałowie" zorganizowanym przez T. Durek wzięło udział 20 uczniów z  kl. VIa i IVa.

Oto wyniki konkursu:

I miejsceyes - Bartosz Szarejko kl. VIa
II  miejsce - Szymon Charkiewicz kl IVa
III miejsce - Karolina Pogorzelska kl. IVa, Martyna Giesko kl. VIa
 
Gratulujemy zwycięzcom!

25.09.2013 r. rozstrzygnięto  szkolny konkurs poetycki "O patronie Szkoły Podstawowej w Michałowie" zorganizowany przez T. Durek.  Wzięło  w nim udział 10 uczniów z  kl. IVb ,VIa , IVa.

Oto wyniki konkursu:

I miejsceyes - Jakub Suchodoła kl. VIa
II  miejsce - Klaudia Sikorska kl VIa
III miejsce - Karolina Walasek kl. IVa, Sylwia Gryko kl. IVb
 
Wyróżnienia:
  • Miłosz Dubowski kl. IVa
  • Łukasz Anchim kl. IVa
  • Natalia Aleksiejuk kl. IVa
  • Magdalena Klimowicz kl. IVa

Gratulujemy zwycięzcom!


 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Władysława Syrokomli w Michałowie
    ul.Sienkiewicza 21
    16-050 Michałowo
  • 85 71 89 515

Galeria zdjęć